Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; fsPluginHtml has a deprecated constructor in /www/s/s/u3014/public_html/plugins/content/flickrsuiteplugin/libraries/html/fsPluginHtml.php on line 27

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentembed_google_docs_viewer has a deprecated constructor in /www/s/s/u3014/public_html/plugins/content/embed_google_docs_viewer/embed_google_docs_viewer.php on line 18

Advent 2017 s Konferenciou biskupov Slovenska

Konferencia biskupov Slovenska pripravila aj na tohtoročný advent sériu zamyslení na každý deň. V podobnom duchu sa koná takýto projekt už po 10-krát a nadväzuje na podobné projekty z minulosti. 

Od 3. (Prvej adventnej nedele) do 24. decembra 2017 (Štvrtej adventnej nedele) budú môcť záujemcovia získať každý deň e-mail myšlienku s fotografiou. Ide o myšlienky, ktoré vytvoril tím projektu. Priamo nadväzujú na evanjelium dňa.

Cieľom projektu je pomôcť všetkým, ktorí prejavia záujem, spoločne sa duchovne  pripraviť na slávenie Vianoc. Tí, čo nemajú prístup na internet, môžu projekt podporiť svojou modlitbou, pôstom alebo inými skutkami milosrdnej lásky. Pozvaní sú k tiež k skutkom telesného milosrdenstva.

Zaregistrovať sa dá na TOMTO MIESTE. Stačí uviesť meno a e-mail. 

https://zamyslenia.kbs.sk/

https://www.facebook.com/zamysleniaKBS/

 

 

feedback
Prihlásenie
Prihlásenie