Správy

Juniorky Európy v Českej republike

Na přelomu července a srpna se již tradičně uskutečnilo evropské setkání juniorek SSpS, tentokrát poprvé v České republice.

Čítať ďalej...

Misijné prázdniny aj tento rok

„Som animátorom Misijných prázdnin už niekoľko rokov. Tento tábor vnímam ako veľkú duchovnú skúsenosť, spoznávam sa s novými ľuďmi a hlavne lepšie s Bohom a môžem urobiť niečo užitočné pre svoj duchovný život a duchovný život ostatných.“

Čítať ďalej...

Misijný tábor 2019

V dňoch 19. – 23. augusta 2019 sa v našom kláštore v Ivanke pri Nitre uskutočnil denný misijný tábor. Tábora sa zúčastnilo 21 detí vo veku od 5 do 12 rokov.

Čítať ďalej...

Komunitný výlet na Butkov

11. júna sme sa zobudili do krásneho slnečného rána. Trinásť sestier komunity v Ivanke pri Nitre sa vydalo na púť spojenú s výletom na nové pútne miesto Skalné sanktuárium Božieho milosrdenstva na hore Butkov (Ladce).

Čítať ďalej...

Vysviacka

22.júna prijali z rúk otca biskupa Viliama Judáka kňazské svätenie traja naši bratia verbisti -Juraj Begany, Matej Reiner a Patrik Páleník.

Čítať ďalej...

Novokňaz v Ivanke

Tretí júnový pondelok slúžil u nás v Provinciálnom dome sv. omšu novokňaz nitrianskej diecézy Róbert Holečka.

Čítať ďalej...

Deň naplnený radosťou

Ako bodku za školským rokom sa nám v pondelok 17.júna 2019 podarilo uskutočniť bicyklový výlet pre žiakov náboženstva zo Základnej katolíckej školy svätého Tomáša v Mélykúte. 

Čítať ďalej...

Kurz Samuel

V dňoch 14.-16.6.2019 sa v kláštore Misijných sestier služobníc Ducha Svätého konali duchovné cvičenia pre účastníkov druhého ročníka kurzu Samuel v Nitrianskej diecéze.

Čítať ďalej...

Turíce 2019 v provinciálnom dome

Deň slávnosti Zoslania Ducha Svätého, náš veľký sviatok, sme začali rannou modlitbou – prosili sme o dary Ducha Svätého aj modlitbou chválospevu v deviatich jazykoch.

Čítať ďalej...

Deň farnosti v Zuberci

Turíce a misie patria k sebe. To spoznala aj farská rada farnosti Zuberec, a preto sa rozhodli dať svojmu tohtoročnému Dňu farnosti misijné podfarbenie.

Čítať ďalej...

Zobraziť všetky správy...

Tretí pondelok

SEPTEMBER 2019

Prijmi s láskavosťou Matky akt zverenia, ktorý dnes s dôverou konáme pred tvojou tvárou. Sme si istí, že každý z nás je vzácny v tvojich očiach a že ti nie je cudzie nič z toho, čo napĺňa naše srdcia. Nechávame na sebe spočinúť tvoj láskyplný pohľad a napĺňa nás potešujúca istota tvojho úsmevu.

Čítať ďalej...

Zobraziť všetky správy...

WORLDSSPS


 


Videá

   

      

     

feedback
Prihlásenie
Prihlásenie